Raksti

Gāzbetona bloku izvēle - klienta stāsts

Ikviens, kas reiz nolēmis uzcelt savu ģimenes māju, zina, ka viens no vissarežģītākajiem jautājumiem vēl pirms būvdarbu uzsākšanas ir pareizāko būvmateriālu izvēle. Jo īpaši, ja paredzēta no mūsdienīgiem blokiem celta ēka. To piedāvājums tirgū ir pietiekami plašs, zīmolu nosaukumi dažādi un cilvēkam, kas ikdienā nav saistīts ar būvniecību, grūti saprast, kurš bloku veids viņa sapņu mājai būs vispiemērotākais.
Uzņēmējs Aldis Kalniņš savai 160 kvm plašajai divstāvu ģimenes mājai izvēlējās YTONG gāzbetona blokus un ir ļoti apmierināts ar savu izvēli. Mājas būvniecību Kalniņa kungs uzsāka 2013. gada vasarā.

Kā būvēt māju?

Ja jums palūgtu noraksturot jūsu sapņu māju, kādai tai jābūt, komforts, siltums, teicamas kvalitātes būvmateriāli un sapratīgas izmaksas jūsu sarakstā noteikti ieņemtu augstākās pozīcijas. Tieši būvmateriāli ir viens no galvenajiem nosacījumiem, lai ēka būtu kvalitatīva, droša un komfortabla visos tās parametros. Turklāt ar modernajiem celtniecības materiāliem iespējams būvēt ātri un viegli, tādējādi samazinot gan kopējās būvniecības, gan tālākās ēkas ekspluatācijas izmaksas. Tiesa, ar vienu noteikumu - ja izvēlēti pareizie būvmateriāli.