Fermacell ģipššķiedru plāksnes

Lieliska skaņu izolācija, triecienu izturība, mitruma un ugunsizturība vienā ģipššķiedru plāksnē FERMACELL. Augstefektīva materiāla kvalitāte ļauj izmantot to vienā kārtā, tajos gadījumos, kad agrāk bija nepieciešama ģibškartona izmantošana no diviem slāņiem, līdz ar to rodas izdevīgs ekonomiskais risinājums. Uzzināt cenu un pasūtīt plāksnes iespējams sortimenta lapā

Ražošana

FERMACELL - naturāls materiāls, kas sastāv no ūdens, ģipša un pārsrādāta papīra.

FERMACELL – augstas kvalitātes ģibššķiedras plāksne, kura izgatavota no ģipša un papīru škiedrām, iegūstot to no otrreizējās papīra pārstrādes. Divas šīs galvenās izejvielas tiek sajauktas ar ūdeni un presētas - nepievienojot tai citas saitošas vielas - augsta spiediena rezultātā iegūst izturīgu kompozītmateriālu.
Pateicoties savam unikālam sastāvam, FERMACELL ir ideāls materiāls koka ēku celtniecībai: uguns izturīgs, skaņu slāpējošs un iespēja izmantot mitrās telpās.

Izmaksas

Plāksnes FERMACELL ir efektīvākais risinājums tajās situācijās, kad vēlamo rezultātu nevar sasniegt izmantojot ģipškartona plāksnes vienā kārtā.

Augstākminētās FERMACELL plāksnes ļauj tās izmantot dažādu uzdevumu veikšanai. Tajos gadījumos, kad nepieciešama laba skaņu izolācija, ūdens un uguns izturīgi materiāli, viena ģipškartona plāksne var izrādīties nepietiekama un tad nepieciešams divas kārtas vai papildus materiālu izmantošana, speciāla apstrāde vēlamā rezultāta iegūšanai. Šajos gadījumos daudz efektīvāk ir vienā kārtā izmantojamā FERMACELL plāksne, kura atbilst visām iepriekš minētajām prasībām.

FERMACELL sastāvs

Ģipsis, aktivizēts ūdens, kas iesūcas papīra šķiedrās un tās bagātina. Materiāls kļūst viendabīgs, gluds un izturīgs, piedodot FERMACELL plāksnei augstu stabilitāti un uguns izturību.

Ģipškartona sastāvs

Ģipškartons sastāv no ģipša un kartona apvalka. Būtībā tas ir kartons, kas nodrošina konstrukcijas stabilitāti.

Lietošana
  • Iekšējās sienas
  • Starpsienas
  • Fasādes
  • Sienas
  • Griesti
  • Mitras telpas