Fermacell ģibškartona plāksnes

Lieliska skaņu izolācija, sitienu izturība, mitruma un ugunsizturība vienā ģibšu škiedru plāksnē FERMACELL. Augstefektīva materiāla kvalitāte ļauj izmantot to vienā kārtā, tajos gadījumos, kad agrāk bija nepieciešama ģibškartona izmantošana no diviem slāņiem, līdz ar to rodas izdevīgs ekonomiskais risinājums. Uzzināt cenu un pasūtīt plāksnes iespējams sortimenta lapā

Ražošana

FERMACELL - naturāls materiāls, kas sastāv no ūdens, ģibša un pārsrādāta papīra.

FERMACELL – augstas kvalitātes ģibššķiedras plāksne, kura izgatavota no ģibša un papīru škiedrām, iegūstot to no otrreizējās papīra pārstrādes. Divas šīs galvenās izejvielas tiek sajauktas ar ūdeni un presētas - nepievienojot tai citas saitošas vielas - augsta spiediena rezultātā iegūst izturīgu kompozītmateriālu.
Pateicoties savam unikālam sastāvam, FERMACELL ir ideāls materiāls ēku celtniecībai: uguns izturīgs, skaņu slāpējošs un iespēja izmantot mitrās telpās.

Izmaksas

Plāksnes FERMACELL ir efektīvākais risinājums tajās situācijās, kad vēlamo rezultātu nevar sasniegt izmantojot ģibškartona plāksnes vienā kārtā.

Augstākminētās FERMACELL plāksnes ļauj tās izmantot dažādu uzdevumu veikšanai. Tajos gadījumos, kad nepieciešama laba skaņu izolācija, ūdens un uguns izturīgi materiāli, viena ģibškartona plāksne var izrādīties nepietiekama un tad nepieciešams divas kārtas vai papildus materiālu izmantošana, speciāla apstrāde vēlamā rezultāta iegūšanai. Šajos gadījumos daudz efektīvāk ir vienā kārtā izmantojamā FERMACELL plāksne, kura atbilst visām iepriekš minētajām prasībām.

FERMACELL sastāvs

Ģibsis, aktivizēts ūdens, kas iesūcas papīra šķiedrās un tās bagātina. Materiāls kļūst viendabīgs, gluds un izturīgs, piedodot plāksnei FERMACELL augstu stabilitāti un uguns izturību.

Ģibškartona sastāvs

Ģibškartons sastāv no ģibša un kartona apvalka. Būtībā tas ir kartons, nodrošinot konstrukcijas stabilitāti.

Lietošana
  • Iekšējās sienas
  • Starpsienas
  • Fasādes
  • Sienas
  • Griesti
  • Mitras telpas